Programma - Uitslagen

 

 

KALENDER SEIZOEN 2018 - 2019

 
Datum   Uitslag
01-09-2018 15:00 SOMBEKE A FC HOOGEINDE
2 - 3
08-09-2018 15:00 FC HOOGEINDE DAKNAM A
1  - 4
15-09-2018 15:00 SVH.WAASMUNSTER FC HOOGEINDE
 2  - 1 
22-09-2018 14:00 FC HOOGEINDE JV.KRUIBEKE B
6 - 4 
29-09-2018 20:00 FC.MOERBEKE B FC HOOGEINDE
1  -  1
06-10-2018 15:00 FC HOOGEINDE BAASRODE
2 -  1
12-10-2018 20:00 YB.BEVEREN B HOOGEINDE
  -  
20-10-2018 15:00 HOOGEINDE HEUSDEN B
  -  
27-10-2018 15:00 EKSAARDE B FC HOOGEINDE
 7 - 0 
03-11-2018 15:00 FC HOOGEINDE K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS
4 - 1 
10-11-2018 14:30 VERREBROEK FC HOOGEINDE
 1 - 0  
17-11-2018 14:00 FC HOOGEINDE PD.KRUIBEKE A
 0 - 2 
24-11-2018 14:30 RUPELMONDE FC HOOGEINDE
 1 - 0
01-12-2018 14:45 HAMME-ZOGGE HOOGEINDE
4 - 1 
08-12-2018 14:30 SKL DOORSLAAR B FC HOOGEINDE
  -  
15-12-2018 15:00 HOOGEINDE SOMBEKE A
0  - 1
05-01-2019 14:30 DAKNAM A HOOGEINDE
  2  - 1  
12-01-2019 15:00 HOOGEINDE SVH.WAASMUNSTER
1  - 1 
19-01-2019 15:30 JV.KRUIBEKE B HOOGEINDE
4  - 0 
26-01-2019 15:00 HOOGEINDE FC.MOERBEKE B
  -  
02-02-2019 15:00 BAASRODE HOOGEINDE
1  -  5
09-02-2019 15:00 HOOGEINDE YB.BEVEREN B
  -  
16-02-2019 15:00 HEUSDEN B HOOGEINDE
  -  
23-02-2019 15:00 HOOGEINDE EKSAARDE B
5  - 0
09-03-2019 15:00 K.FC.SP.ST-GILLIS WAAS HOOGEINDE
  -  
16-03-2019 15:00 HOOGEINDE VERREBROEK
  -  
23-03-2019 15:00 PD.KRUIBEKE A HOOGEINDE
  -  
30-03-2019 15:00 HOOGEINDE RUPELMONDE
  -  
06-04-2019 15:00 HOOGEINDE HAMME-ZOGGE
  -  
13-04-2019 15:00 SKL.DOORSLAAR B HOOGEINDE
  -  

 

 

 

 

 

 

 

 

ZA 01/09   15.00 u  SOMBEKE A - FC HOOGEINDE

ZA 08/09   15.00 u  FC HOOGEINDE - DAKNAM A

ZA 15/09   15.00 u  SVH WAASMUNSTER - FC HOOGEINDE

ZA 22/09   15.00 u  FC HOOGEINDE - JV KRUIBEKE B

ZA 29/09   20.00 U  FC MOERBEKE B - FC HOOGEINDE

ZA 06/10   15.00 u  FC HOOGEINDE - BAASRODE

VR 12/10   20.00 u  YB BEVEREN B - FC HOOGEINDE

ZA 20/10   15.00 u  FC HOOGEINDE - HEUSDEN B

ZA 27/10   15.00 u  EKSAARDE B - FC HOOGEINDE

ZA 03/11   15.00 u  FC HOOGEINDE - SINT-GILLIS-WAAS

ZA 10/11   14.30 u  VERREBROEK - FC HOOGEINDE

ZA 17/11   15.00 u  FC HOOGEINDE - PD KRUIBEKE A

ZA 24/11   14.30 u  RUPELMONDE - FC HOOGEINDE

ZA 01/12   14.45 u  HAMME-ZOGGE - FC HOOGEINDE

ZA 08/12   15.00 u  FC HOOGEINDE - DOORSLAAR B

ZA 15/12   15.00 u  FC HOOGEINDE - SOMBEKE A

ZA 05/01   14.30 u  DAKNAM A - FC HOOGEINDE

ZA 12/01   15.00 u  FC HOOGEINDE - SVH WAASMUNSTER

ZA 19/01   15.30 u  JV KRUIBEKE B - FC HOOGEINDE

ZA 26/01   15.00 u  FC HOOGEINDE - FC MOERBEKE B

ZA 02/02   15.00 u  BAASRODE - FC HOOGEINDE

ZA 09/02   15.00 u  FC HOOGEINDE - YB BEVEREN B

ZA 16/02   15.00 u  HEUSDEN B - FC HOOGEINDE

ZA 23/02   15.00 u  FC HOOGEINDE - EKSAARDE B

ZA 09/03   15.00 u  SINT-GILLIS-WAAS - FC HOOGEINDE

ZA 16/03   15.00 u  FC HOOGEINDE - VERREBROEK

ZA 23/03   15.00 u  PD KRUIBEKE A - FC HOOGEINDE

ZA 30/03   15.00 u  FC HOOGEINDE - RUPELMONDE

ZA 06/04   15.00 u  FC HOOGEINDE - HAMME-ZOGGE

ZA 13/04   15.00 u  DOORSLAAR B - FC HOOGEINDE

 

 

 

 

 

 

 

 


 

SEIZOEN 2017 - 2018

02-09-2017 15:00 HOOGEINDE BAASRODE
0  - 5 
09-09-2017 15:00 RUPELMONDE HOOGEINDE
5  - 1 
16-09-2017 15:00 HOOGEINDE TIELRODE
2  - 10
23-09-2017 15:00 SOMBEKE A HOOGEINDE
4 -  7
30-09-2017 15:00 HOOGEINDE AVANTI STEKENE B
2  - 6
06-10-2017 20:00 PD.KRUIBEKE A HOOGEINDE
4  - 1 
14-10-2017 15:00 HOOGEINDE MEERDONK
0  - 4 
28-10-2017 15:00 HOOGEINDE KIELDRECHT B
  -  
04-11-2017 14:30 SK.LOCHRISTI B HOOGEINDE
1  - 3
10-11-2017 19:30 SPORTKRING KEMZEKE HOOGEINDE
 0 - 6 
17-11-2017 20:00 HOOGEINDE SVH.WAASMUNSTER B
 2 - 4
25-11-2017 14:30 VERREBROEK HOOGEINDE
 5 - 2 
01-12-2017 20:00 HOOGEINDE BAZEL B
2 - 2  gespeeld op 9/12
16-12-2017 14:30 BAASRODE HOOGEINDE
2  - 2
06-01-2018 15:00 HOOGEINDE RUPELMONDE
1  -  2
13-01-2018 14:30 TIELRODE HOOGEINDE
2  -  1
19-01-2018 20:00 HOOGEINDE SOMBEKE A
1 - 6  gespeeld op 6/04
26-01-2018 20:00 AVANTI STEKENE B HOOGEINDE
6  -  0
03-02-2018 15:00 HOOGEINDE PD.KRUIBEKE A
FORFAIT 
17-02-2018 15:00 MEERDONK HOOGEINDE
4  -  0
02-03-2018 20:00 KIELDRECHT B HOOGEINDE
AMC
10-03-2018 15:00 HOOGEINDE SK.LOCHRISTI B
0  -  5
17-03-2018 15:00 HOOGEINDE SPORTKRING KEMZEKE
1  -  3
24-03-2018 13:00 SVH.WAASMUNSTER B HOOGEINDE
1  -  1
14-04-2018 15:00 HOOGEINDE VERREBROEK
FORFAIT
21-04-2018 15:30 BAZEL B HOOGEINDE
1  -  3